SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen 3 dhomeshe me qera, Bregu i Diellit 2
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
20072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera. Banesa ka 90 m2, dhe gjindet ne Breg te Diellit 2, te banesat e bardha. Banesa ka sallonin, 2 dhoma te gjumit, banjo, WC, 2 ballkona, dhe nje shpajz.
Informata rreth publikuesit
Shpat
Prishtinë
044148390
Bregu i Diellit 2, bl. 3A. Prishtine, Kosova, 10000 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »