SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Bregun e diellit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200730
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne bregun e dillit , banesa eshte e pershtatshme per familjar dhe leshohet per kohe te gjate ,
Posedon TERMOKOS
Renditja
Sallon kuzhine
dhoma gjumit
Banjo
Ballkon

Verejtje : Banesa eshte e sapo renovuar , dhe leshohet vetem per Qift me kontrat te Noteri

Qmimi 250 i padiskutueshem ,

Agjensioni Unique Prishtinë.
Tel. 045677134
Viber: +38345677134
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »