SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet super banese me qira ne DRAGODAN
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
200731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet super banesen ne Arberi ( Dragodan) Banesa eshte shume moderne dhe leshohet vetem per qift ose nderkombtar.
Renditja
Sallon kuzhine
Nje dhome gjumit
Banjo

Agjensioni Unique Prishtine
Tel 045 677 134
Viber +383 45 677 134
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »