SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Ulpiane perball Postes
Çmimi :
€370.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '19
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
200733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qira ne lagjen Ulpiana, perball Postes, afer pazarit te gjelbert. Gjindet ne katin e pare dhe posedon 65 m2 bashke me nxemjen qendrore. Banesa jipet per afariste dhe afatgjate.

Banesa ka :
- Sallon kuzhine
- dhome te fjetes
- Banjo
-Ballkon

Agjensioni UNIK Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511 M u
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIK
Prishtinë
045 539 511
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »