SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoje BANES me QIRA ne AKTASH te EXTREM PICA*
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
200735
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne aktash te Extrem Pixa ne Rrugen Agim Ramdani ne katin e 1 eshte e mobiluar ne tersi dhe e tashme e renovuar me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

- Sallonin me kuzhine,
- 2 dhoma te gjumit,
- Banjon, dhe
- Ballkonin.

Banesa leshohet per Familjar ose Vajza.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber
e-mail: burim@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »