SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa ne Dardani
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '19
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne lagjen Dardania, te ora, mbi kurriz (pllato), afer shkolles "Xhemajl Mustafa", ne katin e parë ka grohje qendrore, posedon uje pa nderprerje.
Ështe e pershtatshme per banim, zyre, "call center", ordinance, etj.

Banesa posedon:

- Sallon me kuzhinë
- Tri dhoma gjumi
- Banjo koridor si dhe
- Ballkon

Agjensioni UNIK Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIK
Prishtinë
045 539 511
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »