SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me Qira Banesa e mobiluar në Ulpianë
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200742
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet në Lagjen Ulpiana,afër Tregut të Ulpianës.Banesa është në katin e 4-të dhe ka një siperfaqe prej 65m2,dhe është e mobiluar në tërësi.Banesa ka një lokacion tejët të përshtatshëm dhe jo larg qendrës së qytetit.Banesa ka këtë renditje:

Një Dhomë Dite me Kuzhinë & Tryezari
Koridori
Dy Dhoma Gjumi
Një Banjo dhe
Një Ballkon

Çmimi : 400 €
(Shpenzimet komunale nuk janë të përfshiera).

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: +383 44 799 407 Viber & Whatsapp
Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »