SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me qira garsonjera në qendër të Prishtinës, Te Santea
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '18
ID e produktit :
200743
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet mbi Platonë e Kurrizit në Prishtinë, shumë afër Shkollës Fillore “Xhemail Mustafa”. Është shumë e përshtatshme për familje të vogla, pasi që gjindet në katin e III-të dhe me pamje nga Platoja. Gjithashtu ashensori është funksional, dhe ka kete renditje:

-Dhomë e ditës
-Kuzhina + 1 shtrat
-Banjo dhe
-Korridori.

Lirohet prej 1 Tetorit.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »