SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 74m2 me qira në Qendër
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 74m2 me qira në Qendër
Banesa gjendet në qendër, afër Parkut të Qytetit dhe Hotel Sirius. Banesa është e mobiluar dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
2 Dhomë gjumi;
1 Kuzhinë;
1 Banjo;
1 Ballkon;

ID: T00266

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 045/559-966
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »