SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Bregu i Diellit te banesat e Standartit kati i II
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
200754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Bregu i Diellit te banesat e Standartit kati i II
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:

*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Koridor
*Shpajz
*Banjo
*Ballkon

Cmimi 350 euro ( i diskutushem )
Code 10269
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »