SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa ne Breg te diellit
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
200757
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshohet me qira banese ne Breg te diellit, gjendet te posta e vogel te banesat e kuqe, afër Sh.F. Ismail QemaiIi.

Banesa posedon:

- Sallon me kuzhinë
- Një dhome gjumi
- Banjo, koridor si dhe
- Ballkon

Agjensioni UNIK Prishtinë.

Tel. ☎📞 045 539 511/ 045 677 134
Viber: ☎📞 +38345539511/ +38345677134
Informata rreth publikuesit
UNIK
Prishtinë
045 539 511
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »