SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokal 40m2 me qira te Pazari Kinez !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '18
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
200764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokal 40m2 me qira te "Pazari Kinez" ne nje pozite te favorshme per zhvillimin e veprimtarive te shumta sidomos per gastronomi
Lokali eshte i ndare ne dy pjese perdhese dhe kati pare secila nga 20m2, eshte i favorshem sidomos per ushqimore me Hamburger duke llogarit se si e tille shquhet edhe zona ne ate pjese
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »