SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 65m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
200766
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 65m2 me qira ne "Qender" saktesisht ne sheshin "Nene Tereza"
Banesa ndodhet ne katin e dyte te banimit ( pa ashensor), ndersa ka ket ndarje strukturore
- Dhome ndeje
- 2 Dhoma fjetje
- Kuzhine
- Banjo
- Depo
- 2 Terrasa

Eshte e favorshme per familjare me qendrim afatgjate, e mobiluar me stil dhe shije ka ngrohje qendrore nga qyteti Termokos, siperfaqe netto
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »