SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira Shtepia per Qerdhe ne Aktash
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
200770
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira shtepia ne lagjen Aktash, ne rrugen e Dubrovnikut. Shtepia leshohet me qira per disa veprimtari, si per qerdhe, shtepi per kujdesin e te moshuareve, zyra dhe per nderkombetare. Shtepia ka 400m², 3.7 ari oborr. Nxeme qendrore me rryme, dru, thengjill.

Agjensioni HomeLink

Per informata me te hollesishme kontaktoni ne numrin:
045 550 554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »