SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia 200m2 me qera te Fakulteti Teknik
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
200771
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia 200m2 me qera te Fakulteti Teknik

Shtepia eshte P+2 dhe ka kete renditje :

Kati perdhes posedon hapsir prej 100m2 si dhe terac 60m2,
Kopsht , Garazhd.

Kati i pare:
Dhome dite
Kuzhinë
Trepezari
Wc

Kati i dytë:
Tre dhoma gjumi
Banjo

çmimi:1000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Fakulteti Teknik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »