SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA AKTASH
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
200772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Aktash,(afër Ambasades Sllovene)kati:I tretë(III),sipërfaqja:55m2.
Banesa posedon:një dhomë gjumi,sallon me kuzhinë,banjo,koridor dhe ballkon.
Çmimi:300€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »