SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 200m2 në shitje te Xhamia e Llapit.
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
270 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
200773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet afër Xhamisë së Llapit te shkolla fillore Emin Duraku.
Shtepia ndodhet në 3.55 ari truall dhe ka 2 kate banimi, secili nga 100m2. Shtëpia posedon edhe 2
Lokale që janë shumë të frekuentuara pasi që ndodhen menjëhere para shkollës (lokalet kane rreth
35m2 secili). Gjithashtu shtëpia posedon oborr ku mund të parkohen 2-3 vetura dhe ka ngrohje
qëndrore me dru, qymyr ose rrymë.
Shtëpia ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 4 Dhoma të Fjetjes
| 2 Banjo
| 2 Ballkona
| 1 Shpajz/Depo

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Medresa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »