SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET#banesa #EKSKLUZIVE#me sip 55m2(kati in3)në kompleksin #BLINI#
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
ID e produktit :
200777
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITET#banesa #EKSKLUZIVE#me sip 55m2(kati i 3)në kompleksin #BLINI#▪️Kompleksi BLINI gjendet afer rruges B/ka një pozitë mjaftë të mirë për banim.Kompleksi ka hapsirë gjelbërusetë mjaftueshme,parking të jashtëm dhe të brendshum,këndin e lodrave për fëmijë etj.▪️Banesa gjendet në katin e 3 ka pamje ka oborri dhe ka këtë rënditje:—qëndrim ditor/—kuzhina/—dhoma e fjetjes/—terasa/Banesa është e gatshme për banim QMIMI 790€/m2 Info:+38345653447Facebook:Maison Patundshmëri email:alisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »