SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 121m2 në shitje në lagjen Pejton – Nartel Center
Çmimi :
€151,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
121 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200790
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 121m2 në shitje në lagjen Pejton – Nartel Center
Banesa gjendet në kompleksin Nartel Center në lagjen Pejton, është e gatshme për banim dhe është në katin e XI-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
2 Dhoma gjumi;
1 Kuzhinë;
2 Banjo;
1 Ballkon;
1 Koridor;

ID: T10271

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »