SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 75m2 me qira në lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 75m2 me qira në lagjen Bregu i Diellit
Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit, te banesat e bardha, në objektin e ndërtuar nga LABI Com, është tërësisht e mobiluar dhe është në katin e VII-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
2 Dhoma gjumi;
1 Kuzhinë;
1 Banjo;
1 Ballkon;
1 Garazhë;

ID: T00267

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 045/559-966
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »