SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 90m2 me qira në Qendër (afër Parkut të qytetit)
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
200801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 90m2 me qira në Qendër (afër Parkut të qytetit)
Banesa gjendet në Qendër, afër Parkut të qytetit (përballë Ambasadës së Zvicrrës), është tërësisht e mobiluar dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
2 Dhoma gjumi;
1 Kuzhinë;
1 Banjo;
2 Ballkona;
1 Shpajz;
1 Garazhë;

ID: T00268

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 045/559-966
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »