SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 74m2 në shitje në Qendër
Çmimi :
€158,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200802
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 74m2 në shitje në Qendër
Banesa gjendet në Qendër, në Rrugën Rexhep Luci, afër Kinemasë ABC, në fletë poseduese ka 74m2 ndërsa faktike ka më shumë m2. Banesa ka ngrohje qëndrore me termokos, ka orientim Lindje dhe Jug Perëndim, ka Ashensor dhe shitet e pa mobilume.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
1 Dhomë gjumi;
1 Kuzhinë me tryezari;
1 Banjo;
1 Depo;
2 Ballkona;

ID: T10272

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »