SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Banesë e veqantë 2+1 në Royal Pllaza
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
200803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR ‪‎SHITJE Banesë e veqantë 2+1 në Kompleksin më UNIIK në Rrugën B në Prishtinë "Royal Plaza"

87m² │2 Dhoma gjumi│1.5 Banjo│Garazh

"Royal Plaza" ndodhet përgjatë rrugës B në Prishtinë, me leje ndërtimi NR. 05-351-176610 dt. 16.09.2015. Përbëhet nga 3 Hyrje A+B+C, secila me 5 njësi banesore në kat, etazhiteti -4B+S+P+9+NK. Në kuadër të kompleksit është edhe Qendëra Tregtare "Royal Mall" me sip. 15,000m² dhe me +50 lokale aktive.

Banesa ndodhet në katin e parë në hyrjen A. Karakterizohet me shpërndarje shumë të mire, pamje të hapur dhe të pandryshueshme. Banesa ka qasje ne terasen prej 100 m² e cila i vjen ne shfrytëzim kësaj banese.

Përfshijnë 87m² dhe përbëhen nga 1 Hapësirë qëndrimi ditor me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Banjo, 1 WC, 1 Ballkon dhe terasen prej 100 m² që e ka në shfrytëzim.

Bashkë me banesë ofrohet edhe 1 garazhë me depo.

Objekti karakterziohet me cilësi të lartë ndërtimi, fasadë termike të stilit Barok, izolim të mirë termik dhe akustik, ashensorë panoramik gjerman (2 për cdo hyrje), dyer të hyrjes Italiane, dritare cilësore, dysheme parket prej bambusi të klasit të parë, keramikë e klasit të parë, ngrohje qëndore nga Termokos, ujë 24h, monitorim 24h dhe të tjera e bëjnë jetën brenda këtij objekti shumë të rehatshme dhe të sigurtë.

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »