SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Banesë për ZYRE në lagjen Bregu Diellit
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Madhësia :
87 m²
ID e produktit :
200804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #QIRA Banesë për ZYRE në lagjen Bregu Diellit shumë afër "Ambullantël" në Prishtinë.

87m²│Përdhesë│1 Njësi│450 €/muaj

Banesa ndodhet në katin Përdhes të njërit prej objekteve ndërtim i vjetër me tulla të kuqe, në frontë me Ambullantën në lagjen Bregu Diellit në Prishtinë dhe është renovuar komplet së fundi duke përfshirë muret, dritaret, dyshemenë, banjon dhe ngrohjen.

Përfshin 87m², e gjitha me pllaka me teksturë druri dhe përbëhet me vetëm një njësi pune, 1 Koridor, 1 Ballkon dhe 1 Banjo. Hapësira mund të ndahet edhe në zyre sipas kërkesesës. Dritare të mëdha, tavan të varur, ndriqim LED, sistem alarmi dhe ngrohje qëndrore me Termokos si dhe komplet kabllimin për kamera!

Çmimi: 450 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »