SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Banesë moderne në lagjen e Muhaxherëve
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
200806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #QIRA‬ Banesë moderne në lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë

85m² │2 Dhoma Gjumi│ Banjo│Garazh


Banesa ndodhet në katin e 4-të në kuadër të kompleksit më të ri të firmës Driloni, atë Kulla e Muhaxherëve e ndertuar në lagjen e Muhaxherëve

Më sipërfaqe prej 85m2, kjo banesë përbëhet nga 1 qëndrim ditor me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon, ofrohet e mobiluar e gjitha me mobile të reja!

Pozicionuar në pjesën më të mirë të lagjes së Muhaxherëve, me lidhje shumë të mirë me qytetin si dhe afër të gjitha komoditeteve si

•Qendra qytetit
•Shkolla fillore
•Qendra e mjekësisë familjare
•Parku i qytetit
•Linjat kryesore të trafikut urban
•Fakulteti Ekonomik, Juridik, Arkitekturës etj
•Biblioteka kombëtare etj.

Çmimi 450 €/Muaj (+ Garazha 35€ opcionale)

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »