SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Dy banesa 1+1 në objektinë më fantastikë
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
200807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen PËR #SHITJE Dy banesa 1+1 në objektinë më fantastikë të ndertuar në Prishtinë

59m²│Dhomë gjumi│Banjo│Fletë Poseduese

Kjo banesë shumë e veçantë që ndodhet në katin e 7-të të njërit prej objektëve më të mira të ndertuara ndonjëherë në Prishtinë.

Objekti është i nderuar në lagjen e Spitalit në afërsi me shkollen fillore "Pavarsia", me pamie të hapurë dhe qasje të shpejtë në rrugët kryesore të lagjës!

Këto banesa ndodhen afër njëra tjetrës gjë që ju mundesonë edhe bashkimin e tyre për të formuar një banesë me hapësirë më të madhe!

Banesat kanë sipërfaqe prej 59m² dhe 69m² përbëhen nga 1 Dhomë dite me Kuzhinë, 1 Dhomë gjumi, 1 Banjo dhe 1 Ballkonë. Ky Objektë është i pasiur edhe me Fletë Poseduese që ju mundësohet edhe përdorimi i sajë në rastë të hipotekës!

Kompleksi ku ndodhet banesa veçohet me organizim shumë të mirë te jetës dhe ambientit. Mirëmbajtje e rregullt e kopshtit dhe objektit brenda, 2 Ashensorë, Sigurim 24 orë, qasje e kontrolluar, parking të mjaftueshëm për të gjitha veturat etj duke ofruar kështu komoditet të lartë.

Çmimi: 800€ m²

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »