SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Banesë 2+1 tek Iliria Building
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
200809
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #SHITJE Banesë 2+1 tek Iliria Building në lagjen Kodra e Diellit në Prishtinë

96m²│2 Dhoma gjumi│1.5 Banjo│2 Garazha

Banesa ndodhet në katin e 6-të të njërit prej objekteve më cilësore në Prishtinë, tek Iliria Building.

Ka sipërfaqe prej 96m² dhe përbëhet nga 1 Dhomë dite me Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Banjo, 1 WC ndihmëse, 1 Depo dhe 1 Ballkonë dhe 2 Garazha

Kjo banesë veçohet për nga cilësia e ndërtimit, zona përreth e zhvilluar, dyshemeja parket me teksturë që dallon nga ai standard, Kuzhinë moderne me të gjitha pajisjet dhe me frigorifer me dyer të dyfishta, rubinet "Hansgrohe, elemente të sanitarisë jo standarde, llajsne gipsi dhe Air Condition, pamje të hapurë drejt rrugës B dhe shumë përparësi tjera.

Çmimi: 130'000 € (I negocueshëm)

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »