SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Banesë shumë e këndshme në Qendër
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
200811
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #SHITJE Banesë shumë e këndshme në Qendër afër Rektoratit dhe sheshit "Zahir Pajaziti"

110m²│3 Dhomë gjumi│2 Banjo

Banesa gjendet në katin e 4-të të një objekti ndërtim i vjetër shumë afër Rektoratit dhe sheshit "Zahir Pajaziti"

Renovuar e gjitha së fundi dhe mobiluar me shumë shije, kjo banesë ofron një relaks të vertetë. Afërsia me qendrën, ambienti i ngrohtë që të ofron mobilimi i saj dhe terasa me pamje nga parku e bëjnë shumë të veçantë këtë pronë.

Kjo banesë përbëhet nga 1 Qëndrim ditor me kuzhinë te vequar komplet nga qëndrimi ditorë, 1 Dhomë gjumi e dekoruar në mënyrë shumë të veçantë për qiftin, 2 Dhoma gjumi për fëmijë, 2 Banjo (të gjitha me elemente të reja) si dhe Terasa nga ku keni një pamje të hapurë drejt parkut dhe Biblotekës.

Banesa ofrohet për shitje kështu siq edhe mund ta shikoni në fotot në vijimë!

Çmimi: 2000€ m² (i negociueshëm)

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »