SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Banesë 2+1 e gatshme për banim në Aktash
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
200814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #QIRA‬ Banesë 2+1 e gatshme për banim dhe shumë cilësore në QENDËR të Prishtinës në lagjen Aktash.

92m²│2 Dhoma gjumi│2 Banjo│Kati 6

Banesa ndodhet në katin 6 të objektit më të ri me investitor Konak Construction, objekti posedon 2 ashensorë për nevoja të banorëve, ka qasje shumë mirë dhe lidhje shumë të shpejtë me qytetin, ka oxhak dhe është e orientuar drejt jug-perëndimit.

Banesa mund të perdoret për zyre, mirepo sipas nevojes edhe kompletohet me mobile cilësore me të gjitha elementet e nevojshme për banim!

Përfshin 92m² dhe përbëhet nga 1 Sallon, 1 Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi (njëra prej të cilave është me banjo), 2 Banjo, 1 Depo dhe 1 Ballkon.

Objekti veçohet me arkitekturë shumë të mirë, izolim akustik dhe termik, ndriqim natyral në shkallë, parking rrugor dhe nëntokësor, ujë 24h dhe siguri përmes rojes fizike dhe vëzhgimit 24h nga kamerat.

Lokacioni:
goo.gl/maps/XJDvohKP8DJ2 

Çmimi: 550€ (i negocueshëm)

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »