SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Banesë 2+1 e mobiluar në Rrugën B
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
200815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #QIRA Banesë 2+1 e mobiluar në Rrugën B në Prishtinë tek Kawa.

80m²│2 Dhomë gjumi│1 Banjo│Kati 3

Banesa gjendet në katin 3-të të njërit prej objekteve të Kawa Group në rrugën B në lagjen Mati 1.

Ka sipërfaqe prej 80m² dhe përbëhet nga 1 Qendrim ditor me Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Koridor, 2 Ballkona dhe 1 Banjo.
Objekti karakterizohet me veçori te ndryshme siç janë: fasada me tulla, dritare cilësore, rolete alumini të jashtme, objekt me gjithsej 5 kate.

Banesa gjendet në një zonë shumë të mirë banimi, të qetë dhe afër të gjitha komoditeteve.

Çmimi: 300€ (+ 50€ Garazha opcionale)

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »