SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 57m2 me qira ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
200816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 57m2 me qira ne "Bregun e Diellit" afer bustit te Enver Malokut tek banesat e hirta Albi market
Ndodhet ne katin e peste ( pa ashensor) ndersa banesa ka ket renditje strukturore:
- Dhome ndeje
- Dhome fjetje
- Kuzhine
- Banjo
- Ballkon

Eshte e mobiluar teresisht dhe e gatshme per banim, posedon ngrohje qendrore nga Termokos, ndersa menyra e pageses eshte permes parapagimit
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »