SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Banesë 1+1 e pamobiluar ne Objektin Royal City
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
200818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #QIRA Banesë 1+1 e pamobiluar në Rrugën "Muharrem Fejza" në Objektin "Royal City". E përshtatshme për Zyre

53m²│Dhomë gjumi│Banjo│Kati 1

Banesa ndodhet në katin 1 në kuadër të objektit "Royal CIty" në Lagjen e Spitalit, Rruga "Muharrem Fejza". Orientuar drejt Jugut, me shumë ndriqim, pamje e hapurë.

Përfshin 53m² dhe përbëhet nga 1 Qëndrim ditor me kuzhinë, 1 Dhomë gjumi, 1 Banjo, Koridor dhe 1 Terasë.

Lokacion ideal, afër të gjitha komoditeteve, kuzhina i vendost nese është e nevojshme.

Lokacioni:
goo.gl/jdfzAa 

Çmimi 200 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »