SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Zyre në sheshin "Nënë Tereza" në Prishtinë
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
200819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR ‪‎#QIRA Zyre në qendër të Prishtinës tek Sheshi "Nënë Tereza" në frontë me kafiterinë "Mery's"

50m²│2 Njësi│Banjo│Kati 1

Në kuadër të një objekti ndërtim i vjetër, vija e parë në sheshin "Nënë Tereza", ku ndodhen "Mery's" dhe "Corner", në katin 1 ndodhet kjo hapësirë shumë mirë e rregulluar, e përshtatshme për zyre/shërbime të ndryshme.

Ka pamje të hapurë nga prapa, është mirë e ndriquar, tërësisht e renovuar dhe të përshtatshme për të gjithë ato firma që kanë dëshirë të kenë një zyre të tillë në shesh!

Përfshin 50m² dhe përbëhet nga 2 Hapësira të ndara për punë, Koridor, 1 Banjo ,1 Depo dhe Ballkon

Çmimi 600 €/muaj ( I negocueshëm)

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »