SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Shtëpi e mobiluar në menyrë klasike në Sofali
Çmimi :
€1,250.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
200820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #QIRA Shtëpi e mobiluar në menyrë klasike në lagjen Sofalia në Prishtinë afër Parkut të Gërmisë.

250m²│3 Dhoma gjumi│2 Banjo

Shtëpia ndodhet në njërën nga lagjet më atraktive në qytetin e Prishtinës, në lagjen Sofalia, shumë afër parkut të Gërmisë, larg zhurmës dhe ajrit të ndotur.

Përfshin sipërfaqe toke prej 3 Ari dhe sipërfaqe ndërtimi prej 250m² e ndarë në 100m² si dhe nënkulmi i cili shërben si biblotekë, terasë në katin sipër me pamje të mrekullueshme si dhe parkun mbrapa i cili shërben per relaks dhe grill!

Kati përdhese posedon qëndrimin ditorë, terase të hapur drejt pishave, kuzhinë me tryezari te vequar dhe një wc.

Kati i parë posedonë tri dhoma gjumi ku njera nga ato është me banjo dhe nënkulmi i cili shërben si dhome pune apo biblotekë.

Mobiluar në mënyrë klasike dhe me shumë shije!

Ofrohet për periudhë të gjatë, min. 1 Vit!

Çmimi 1250€/muaj duke përfshirë të gjitha shpenzimet

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas- 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »