SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Banesë 2+1 pamobiluar në katin 4 tek "Royal Plaza"
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
200821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #QIRA Banesë 2+1 pamobiluar në katin 4 tek "Royal Plaza" në Rrugën B në Prishtinë.

88m²│2 Dhoma gjumi│1 Banjo

Banesa ndodhet në katin 4 mbi "Royal Mall" në kuadër të objektit më të veçantë përgjatë rrugës B në Prishtinë. Me arkitekturë të veçantë, ndërtim cilësor, lokacion ideal. Në kuadër të kompleksit ështe edhe Qendëra Tregtare "Royal Mall" me sip. 15,000m² dhe me +50 lokale.

Përfshin 88m² dhe përbëhet nga 1 Hapësirë qëndrimi ditor me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Banjo, 1 WC, 1 Ballkon dhe Koridor.

Objekti karakterziohet me cilësi të lartë ndërtimi, fasadë termike të stilit Barok, izolim të mirë termik dhe akustik, ashensorë panoramik gjerman (2 për cdo hyrje), dyer të hyrjes Italiane, dritare cilësore, dysheme parket prej bambusi të klasit të parë, keramikë e klasit të parë, ngrohje qëndore nga Termokos, ujë 24h, monitorim 24h dhe të tjera e bëjnë jetën brenda këtij objekti shumë të rehatshme dhe të sigurtë.

Lokacioni në Google Maps:
goo.gl/maps/f3iitYyF6ZB2 

Çmimi 350 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »