SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira te Bregu i Diellit te permendorja e Enver Malokut
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
200826
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira lagjja Bregu i Diellit me 57m2 kati i -V- Rr.Afrim Zhitia, Bloku1, hyrja1, ka nxemje qendrore Termokos, banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe leshohet per familjar, dhe ka kete renditje

-Dhoma e dites,
-Kuzhina,
-dhoma e gjumit dhe
-banjo

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »