SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Dardani kati 1
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
200842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet Banesa me qira ne Lagjen Dardania te bashksia lokale .
banesa gjendet ne katin e pare dhe eshte e mobiluar koplet , poashtu ka edhe oborr ka vend te per parkimin e vetures ,

Banesa leshohet per qift ose familjar, .. per kohe te gjate

Banesa posedon :
- Sallon me Kuzhine
- Nje dhome e fjetjes
- Banjo
- Ballkon

Agjensioni UNIK Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511 Vd
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIK
Prishtinë
045 539 511
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »