SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Arberi te Gjirafa 250euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
200849
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne lagjen Arberia (Dragodan), te Gjirafa. Banesa gjindet ne katin e pare me siperfaqe prej 62m², eshte e mobiluar dhe e pershtatshme per jetese.
Posedon:
»Sallon me kuzhine
»Dhome gjumi
»Ballkon
»Koridor
»Banjo
Cmimi 250euro
Kodi - B284

Agjensioni HomeLink
045 550 554
+38345550554 viber & whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »