SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banese ne qender
Çmimi :
€126,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
20086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet në rr. "Rexhep Luci", kati III, 63m2 në Letra, e renovuar, me pamje në 2 anë, ka: dhomë dite të madhe, tryezari dhe kuzhinë me dalje në ballkon, dhomë gjumi me ballkon, banjo dhe koridor. Banesa shitet me mobile.

Çmimi 126.000 Eur.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
044502071
Rr. Rexhep Luci (mbi kafiqin Guest) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »