SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banese ne Dardani
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
20087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet afër "Orës" së Kurrizit, kati II, 84m2 me letra, dhomë dite me kuzhinë, tryezari dhe ballkon, 2 dhoma gjumi, banjo, koridor dhe garazh. Banesa është e renovuar komplet dhe shitet me mobile.

Çmimi 120.000 Eur.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
044502071
Dardania SU 6/6 LB4 Nr. 9 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »