SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banese - Dardani
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Para se me hy ne banesë vërehet se eshte gati i vetmi objekt që ka shumë ndriqim natyror ne shkallë. Dera e hyrjes se baneses eshte e blinduar dhe akustike e paguar 1100 euro. Mbrendia ka nje dhome dite 20 m2. Tryeza e ndar 9m2. Kuzhina e ndarë nga dhoma e dites 10 m2. Dy banjo. Dy dhoma te fjetjes me nga 15m2. Koridor shume mire te shfrytezuar. Dy ballkona.80 m2 netto. Kati 4.Dyer dhe dritare kualitative dhe te shtrejta. Dy depo ose bodruma 30m2. Banesa ka parking publik nder me te madhin ne Prishtine. Ka para hyrjes nje park qe eshte vetem i baneses dhe eshte 50ari. Ka afer dy parqe publike. Ka qasje ne te gjitha objektet e nevojshme per 5min si shkollat Dardania , Xhemail Mustafa, Xhevdet Doda, 2min stacioni i autobusve. Supermarketet me te medha perballë rruge.
Informata rreth publikuesit
ergyn
Prishtinë
045584719
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »