SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi/Banese
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
280 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
20089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme shtepine 3 kateshe me qira ne Lagjen Emshir, afer FSK-se.
Shtepija ka sistem banesore, secili kat ka hyrje te vecante.
Cdo kat ka 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine banjo ballkon dhe parking.
Per me shume informata kontaktoni ne 049272622
Informata rreth publikuesit
SHL
Prishtinë
049272622
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »