SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Hapesire Afariste 450m2 me qira ne Pejton !DELTA
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '18
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
200891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Hapesire Afariste 450m2 me qira ne "Pejton" Ndodhet ne katin e pare dhe e pershtatshme per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme si call center, pgroamim, dizajn etj Posedon disa hapesira si dhe nyje sanitare te pershtatshme, si dhe hapesiren per zhvillimin e takimeve Klimatizim per ngrohje qendrore, kamera perreth objektit, e shtruar ne pllaka ndersa e mbuluar me tepison per te ofruar per ju komoditetin e kerkuar gjate orarit te punes Eshte e ndare me xhama ne disa njesi
Kodi: 1969
Per me shume informata na kontaktoni: 049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »