SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet urgjentisht banesa ne Dardani
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjentisht banesa ne Dardani me siperfaqe prej 61m2 me flete poseduese dhe gjindet ne katin e VI. Banesa ka sallonin, dhomen e gjumit, kuzhinen e madhe, korridorin, banjon, ballkonin. Banesa me nje organizim te mbrendshem mund te behet me nje dhome extra. Banesa eshte e parenovuar. Ka pamje kah Perendimi me nje pamje te bukur. Çmimi: 62.000 euro
Tel. 044 369 787 +37744 369 787(viber)
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 369 787
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »