SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Bardhosh
Çmimi :
€165,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
200906
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia dykateshe ne Bardhosh 100m nga rruga kryesore me siperfaqe prej 250m2 dhe truall 5.5 ari. Shtepia ka enterier ekskluziv me kaminë, kuzhine ekskluzive, banjo te medha, dhoma gjumi, sallonin e madh etj. Ka nxemje qendrore! Çmimi:165.000 euro komplet
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 369 787
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »