SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 5 dhomeshe ne Bregun e Diellit I
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
112 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Parking Rrugor
ID e produktit :
200908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 5 dhomeshe ne Bregun e Diellit afer Qendres Tregtare me siperfaqe 112m2 faktike ndersa me dokumenta ka pak me pak deh gjindet ne katin e dytë. Banesa ka sallonin, 4 dhoma gjumi, kuzhinen, tryezaria e madhe,korridori i gjate dhe i gjere, 3 banjo, 2 ballkona. Çmimi: 200.000 i negociueshem!
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 369 787
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »