SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Bregun e Diellit tek Xhambazet
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
42 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Bregun e Diellit tek Xhambazet me siperfaqe prej 42m2 me flete poseduese dhe gjindet ne katin e IV te fundit.. Banesa ershte e parenovuar dhe ka qendrimin ditor me kuzhine, dhomen e gjumit, korridorin, banjon, ballkonin si dhe terracen e madhe 35m2 qe lehte mund te inkorporohet ne kuader te baneses dhe te behet banesa mbi 70m2. Çmimi: 43.000
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 369 787
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »