SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera lokali per zyre
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '18
Madhësia :
12 m²
ID e produktit :
200911
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira lokali ne Ulpiane me siperfaqe prej 12m2 dhe gjindet ne katin e dyte perballe Fakultetit filologjik. Lokali eshte ideal per zyre! Çmimi:120 euro
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 369 787
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »