SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 62m2 me qira në Qendër
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '18
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
200915
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre 62m2 me qira në Qendër
Zyra gjendet në Qendër, në Rrugën Luan Haradinaj, përballë stacionit kryesor të Policisë dhe është në katin e I-rë.
Zyra ka gjithsej 2 hapsira pune, 1 kuzhinë, 1 banjo si dhe 1 banjo.
*Zyra ka ngrohje qëndrore me Termokos dhe Invertari që është në foto mbetet në shfrytëzim.

ID: T30094

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »