SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 73m2 me qira në Qendër
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
200921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 73m2 me qira në Qendër
Banesa gjendet në Qendër, në rrugën Tringë Smajli, mbrapa Hotel Sirius, është tërësisht e mobiluar, ka ngrohje qëndrore me Rrymë si dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
1 Dhomë gjumi;
1 Kuzhinë;
1 Banjo;
1 Ballkon;

ID: T00269

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 045/559-966
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »